Фрезисти за Германия

HRSFUTURE

HRSFUTURE

Пълен работен ден
Германия
Posted 6 months ago

АКО ТЪРСИТЕ НОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА РАЗВИТИЕ И СИГУРНА КАРИЕРА В ИНДУСТРИЯТА ИЛИ ЗАНАЯТЧИЙСТВОТО, ТО НИЕ ТЪРСИМ ВАС. КОЕ НИ ПРАВИ ВАШИЯТ ПОДХОДЯЩИЯТ ЗА ВАС ПАРТНЬОР И КАКВО Е НАШЕТО ПРОФЕСИОНАЛНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ..

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ

  • Самостоятелно оборудване и обслужване на машини
  • Фрезоване на детайли от стомана/ метал (ръчно)
  • Извършване на качествен контрол

КАКВО ВИ Е НУЖНО

  • Завършено професионално образование в тази област или професионален опит в близка област
  • Да умеете да работите в екип и самостоятелно
  • Да имате готовност за монтажни дейности
  • Да владеете немски език на работно ниво

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ

  • Начална почасова ставка от €11.50 – €12.00 бруто, в зависимост от нивото на владеене на немски език
  • Командировъчни от €50 до €65 нето от понеделник до четвъртък и €14 нето за петък
  • 151 работни часа в месеца
  • Възможност за отработване на извънредни часове и надбавки за празнични дни
  • Бонус от €150 след 6 отработени месеца
  • Получаване на премии и компенсации в случай на по-отдалечена работна локация
  • Настаняване в самостоятелна стая със съвместно ползване на общи помещения – €15/ ден

Job Features

Job CategoryПерсонал, Работник
Salary2130 - 2500 EUR gross
Work experience1-3 years
InsuranceFull
Contract lengthUnlimited

A valid email address is required.
A valid phone number is required.